[vc_row][vc_column icons_position=”left”][vc_column_text]

Aby czuć się pewnie i bezpiecznie koniecznie sprawdź poniższe rzeczy przed użyciem prezerwatywy!

[/vc_column_text][vc_column_text]

  1. Sprawdź datę ważności. Na opakowaniu znajdziesz datę produkcji oraz datę ważności – nie używaj prezerwatywy, jeśli jest przeterminowana. Data ważności jest zazwyczaj wydrukowana na odwrocie opakowania prezerwatywy.
  2. Czy opakowanie nie jest uszkodzone? Nie używaj prezerwatyw jeżeli opakowanie jest otwarte lub w którymś miejscu naderwane albo nakłute.
  3. Sprawdź, czy na opakowaniu prezerwatywy znajduje się znak certyfikatu CE – prezerwatywy, które są bezpieczne w użyciu, posiadają europejski znak CE.
  4. Sprawdź, czy na opakowaniu prezerwatyw znajduje się znak jakości BSI. Oznacza on, że prezerwatywy zostały przetestowane pod kątem jakości i standardów produkcji. Produkty z tym certyfikatem oznaczają, że są one regularnie testowane i bezpieczne w użyciu.
  5. Pamiętaj, aby za każdym razem, gdy uprawiasz seks, używać nowej prezerwatywy. Nigdy nie używaj ponownie prezerwatywy lub wcześniej otwartej.
  6. Zachowaj ostrożność przy otwieraniu prezerwatywy – otwierając prezerwatywę, pamiętaj, aby przed otwarciem opakowania przesunąć palcami prezerwatywę na bok – w opakowaniu znajduje się żel nawilżający który ułatwi przesunięcie. Ma to zapobiec uszkodzeniu prezerwatywy przed użyciem. Należy również pamiętać, że długie paznokcie mogą uszkodzić prezerwatywę….. więc należy zachować ostrożność.
  7. Czy prezerwatywa została nałożona we właściwą stronę? Upewnij się, że zakładasz ją we właściwy sposób. Jeśli założysz prezerwatywę w niewłaściwy sposób, upewnij się, że ją zdejmiesz i wyrzucisz do kosza. Nigdy nie używaj ponownie odwróconej prezerwatywy, ponieważ może ona zawierać preejakulat, który może zawierać plemniki.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *