Udostępnij

Aromat seksu wypełnił naszą sypialnię. Przestał we mnie wchodzić i wychodzić, a ja czułam jego męskość pulsującą głęboko w mojej cipce. Trzymał swoje ciało w zmęczeniu; moja twarz była zakopana głęboko w poduszkach, gdy opierał swoje spocone ciało o moje plecy.

 

Moja cipka spłynęła sokiem, gdy zaciskałam tyłek na policzkach, zaciskając mięśnie cipki wokół Niego. Przy okazji mogłam stwierdzić, że trzymał mnie, że starał się nie zdmuchnąć swojego ładunku.

 

Pomyślałam, że będzie fajnie wziąć na siebie ciężar!

 

Oderwałam go od siebie, żeby położyć go na plecach. Nie dawałam mu czasu, żeby cokolwiek powiedział, bo wskoczyłam na Niego i usiadłam moją ciasną cipką na czubku jego kutasa. Rozluźniłam tego soczystego kutasa wewnątrz mnie, aż moja łechtaczka usiadła tuż nad podstawą jego trzonu. Był twardy jak skała i ogolony na gładko. Jechałam na Nim szybko i szorstko, pracując biodrami, w górę i w dół jego grubego kutasa (przy okazji słowa nie mogą opisać jak absolutnie doskonały jest kutas i jaja mojego partnera).

 

” OH. MÓJ BOŻEJ” wzdrygał się, „Twoja jazda tym kutasem jest tak dobra, że nie wasz się zwalniać!” Kiedy jechałam dalej, uśmiechałam się z podnieceniem i czułam jego adrenalinę płynącą przez moje ciało.

 

Położyłam lewą rękę na jego prawej nodze, a prawą na jego klatce piersiowej, aby go przytrzymać i jeszcze mocniej go ujeżdżać w trakcie orgazmu. To uczucie zmieszane z tymi wszystkimi dzikimi dźwiękami, które wydobywałam z siebie, sprawiło, że mój umysł się rozmył, moja cipka mrowieje i chce więcej uwagi. Zabrałam od niego prawą rękę, aby mógł zająć się moją bolącą łechtaczką. I wtedy to mnie uderzyło. Krzyczałam, „Kochanie… pierdol mnie, dochodzę!!!!”

 

Nagle wyciągnął się ze mnie i rzucił mnie na plecy, to chyba teraz jego kolej. Uderzył mnie swoją mocą, używając swojego grubego, twardego kutasa. Moja cipka pulsowała coraz mocniej, gdy we mnie wszedł (kurwa, czy kiedykolwiek byłam dobra).

 

„Fuck yea girl let that pussy rain,” powiedział do mnie, jak ciągle mnie pompował. 

I z powrotem znowu był twardy, szalał z testosteronem i gniewem seksualnym. Jeśli chodzi o mnie, cóż, byłam przemoczona obydwoma naszymi sokami, moja łechtaczka pragnęła więcej uwagi, moje ciało trzęsło się, ponieważ moje kolana osłabiały się z pożądania. Kiedy odzyskałam siłę w moim ciele, poczułam, jak wsuwa kciuk w moją dupę. Pracując we mnie i z powrotem, zawsze tak delikatnie. To było dla mnie nowe!

 

Nigdy nie uprawiałam seksu analnego ani niczego innego, ale on zawsze mnie o to prosił. Zawsze mi powtarzał, że pewnego dnia poddam się i pozwolę mu rozkołysać dupę. Nie byłam do końca pewna, co robić, czy nawet powinnam cokolwiek robić. Byłam w szoku z powodu tego nowego uczucia, dlatego włączył mi się ludzki instynkt. Zaciskałam ciasno tyłek, ciaśniej niż pochwa zakonnicy.

 

Szepnął do mnie w głębokiej ciszy: „Po prostu odpręż się kochanie, wiesz, że Cię nie skrzywdzę”. Będzie tak dobrze, ale jeśli Ci się nie spodoba, to przestanę. Twój tyłek jest taki ciasny, ale otworzy się, jeśli pozwolisz mi go rozciągnąć.” Myślałam o tym, żeby powiedzieć „nie” przez ułamek sekundy, a potem postanowiłam się poddać. Wzięłam głęboki oddech i rozluźniłam ciało. Dałam mu moje zaufanie i pomyślałam sobie, że mam nadzieję, że mnie nie skrzywdzi, albo zaraz zwariuję.

 

Na początku czułam się trochę nieswojo i naprawdę nie było to wcale budzące, ale zachowałam otwarty umysł na tę sytuację. Skupiłam się na jego wielkim kutasie, który był głęboko we mnie. Pieprzył mnie z rytmem, którego nigdy wcześniej nie czułam. Był taki zmysłowy, powolny, ale szybki, szorstki, ale delikatny. Już czułam kolejny orgazm narastający w środku mnie. Wiedziałam, że już niedługo dojdę do punktu kulminacyjnego.

 

,,Czujesz się we mnie zbyt dobrze, kochanie, przyjdę ponownie”,starałam się mówić między każdym oddechem, który brałam. CZEKAJ, CO TO KURWA JEST! Czułam coś przenikającego mój tyłek i na pewno nie był to jego kciuk. To był Gidget! Gidget był tym małym wibratorem kulowym. Był zabawny dla nas obu, ale mój partner specjalnie lubił Gidgeta. Trochę jęczałam, gdy pracował w mojej dupie. To uczucie we mnie było niesamowite, nie mogłam się do Niego całkowicie przyzwyczaić. Moja cipka natychmiast zacisnęła się, gdy poczułam, jak mnie zbliża.

 

„Jasna cholera, laski, nie mogę uwierzyć, jakie to dobre uczucie. O mój Boże, nadchodzę!!!!!” Krzyczałam z podekscytowaniem. „Pierdol się” krzyczałam. Zaczął walić moją cipkę z całej siły, jego wielki twardy kutas był na dole we mnie. Szybciej zerżnął mnie w dupę z Gidgetem, jak powiedział, że przyjdzie. Wyciągnął ze mnie swojego kutasa i wsunął mi go w dupę. Całe ciało mi zadrżało, a ja straciłam oddech na chwilę lub dwie.

 

„Ya girl take that dick like a pro, fucking right I’m filling that ass with my cum”, powiedział do mnie, jak zabrał mi dupsko-ginity away.

 

Oboje milczeliśmy, gdy leżeliśmy tam, próbując złapać oddech. Poszłam wstać, ale On mnie złapał, wciągnął mnie w swe ramiona. Trzymał mnie mocno. Czułam, jak jego serce bije, a mój tyłek przeciekał mu spermę na plecy. Moje soki spływały mi po nodze, zalewając prześcieradło. 

Podziel się z namiswoją opinią
0Fajne!0Świetne!0Haha0Wow

0 Comment

Zostaw komentarz!